هک موبوگرام فارسی روش جدید برنامه هک کردن موبوگرام

آیا موبوگرام امن است؟

در مطالب پیشین در رابطه با امنیت موبوگرام سخن به میان آورده و نکات بسیاری را در این زمینه ذکر نمودیم. اگر بخواهیم یک بار دیگر به طور خلاصه در رابطه با امنیت موبوگرام و این سوال که آیا موبوگرام امن هست یا خیر پاسخ دهیم باید بگوییم که امنیت هیچ نسخه ای از تلگرام که به صورت غیر رسمی و مود شده عرضه شده است، توسط طراحان اصلی تلگرام، تضمین نشده است.

به عبارت دیگر از همان ابتدا که برنامه هایی با عنوان نسخه های غیر رسمی تلگرام منتشر شدند، طراحان تلگرام اصلی و به خصوص پاول دورف بیانگر این نکته شدند که امنیت این نسخه ها به هیچ وجه تضمین شده نیستند و تنها برنامه ای که امنیت داده های کاربران در آن تضمین شده می باشد، برنامه اصلی تلگرام می باشد.

هک موبوگرام چگونه انجام می شود؟

اما سوال دیگری که ممکن است برای کاربران موبوگرام پیش بیاید، این است که آیا هک موبوگرام امکان پذیر است؟ در پاسخ باید گفت که هک موبوگرام دقیقا شبیه به هک تلگرام می باشد و تفاوتی را با آن دارا نمی باشد. دقیقا تمام مراحلی که در مباحثی تحت عنوان هک تلگرام بیان نمودیم، در رابطه با هک موبوگرام نیز می توانیم به کار ببریم. موبوگرام نیز همانند تلگرام از روش های مختلفی در معرض هک می تواند قرار بگیرد که در ادامه تعدادی از این روش ها را ذکر خواهیم نمود.

هک موبوگرام با استفاده از کد تاییدیه

یکی از ساده ترین راه های هک موبوگرام این است که در هنگام ثبت نام در موبوگرام، به جای شماره گوشی خودمان، شماره گوشی طرف مقابل را وارد نماییم. در این روش، پیامی تحت عنوان کد تاییدیه به شماره مورد نظر ارسال می گردد که با استفاده از دسترسی داشتن به گوشی مقابل و خواندن کد و وارد کردن آن در گوشی خود، می توانید به سادگی اقدام به هک موبوگرام طرف مقابل نمایید. اما این روش دارای اشکالاتی نیز می باشد. از جمله اینکه برای هک موبوگرام، حتما نیاز به گوشی طرف مقابل می باشد، از طرفی نیز در این روش هک با استفاده از چک کردن نشست های فعال موبوگرام واقع در تنظیمات، می توان دریافت که چه کسی اقدام به هک نموده است. همچنین اگر فرد اقدام به تنظیم کد تایید هویت دو مرحله ای کرده باشد، آنگاه این روش هک کاملا بی اثر بوده و نا کارآمد می باشد.

هک موبوگرام با استفاده از برنامه هکر

یکی دیگر از روش هایی که بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، هک از طریق اپلیکیشن ها و برنامه هایی است که برای این منظور ساخته شده اند. برنامه هایی تحت عنوان هکر موبوگرام و تلگرام که با نصب بر گوشی طرف مقابل اقدام به سرقت اطلاعات ارسالی و دریافتی آن می نمایند. اما به این برنامه ها نیز نمی توان چندان اعتماد داشت، زیرا ثابت شده است که بسیاری از این برنامه ها خودشان به عنوان یک برنامه جاسوسی تلگرام عمل کرده و در وحله اول اقدام به سرقت اطلاعات خود کاربر می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *